معرفی و راهنمای بخش مشاوره اختصاصی تِله طب

معرفی و راهنمای بخش مشاوره اختصاصی تِله طب

کاربران عزیز! شما در این بخش می توانید پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت اختصاصی پرسش خود را با وی در میان بگذارید. برای این منظور نکات زیر را مطالعه بفرمایید:

- محیط مشاوره خصوصی بوده و شخص سومی از مباحث مطرح شده بین کاربر و پزشک مطلع نمی شود.

- کاربر این امکان را دارد که در صورت لزوم یک یا چند مستند را برای ملاحظه پزشک به صورت تصویر در محیط گفتگو بارگذاری کند. (این مستند می تواند عکس گرفته شده از ناحیه آسیب دیده بدن و یا تصویری از یک نسخه، جواب آزمایش و ... باشد)

- پایان مشاوره به صلاح دید پزشک خواهد بود و توسط وی اعلام می شود. بنابراین خواهشمند است پرسش خود را به صورت کامل و با جزئیات مطرح نمایید تا هم وقت کمتری صرف مشاوره شود و هم پزشک بهتر بتواند به رفع مشکل کمک کند.

- مدت زمان انتظار برای هر مشاوره اختصاصی حداکثر 24 ساعت بوده که در صورت نزدیک شدن به زمان اتمام و نرسیدن پاسخ از سوی پزشک منتخب، کاربر می تواند پزشک خود را تعویض کرده یا اعتبار کسر شده خود را با پس گرفته و یا از پاسخ پزشک پشتیبان استفاده کند.

- هزینه استفاده از هر بار مشاوره اختصاصی تِله طب پوست، مو و زیبایی، 15 هزار تومان است که پیش از شروع مشاوره از اعتبار کاربر کسر خواهد شد.(در صورت کمبود اعتبار، کاربر به درگاه بانکی متصل خواهد شد تا هزینه مشاوره را پرداخت کند.)

* در نسخههای بعدی امکانات بیشتری به این بخش اضافه خواهد شد.

لطفا نظرات، پیشنهادات و یا مشکلات احتمالی خود در این زمینه را با پشتیبان تِله طب در تلگرام (teleteb_admin@) در میان بگذارید.


دسته بندی :

عمومی


نویسنده :

هدی دوست محمدی


تاریخ انتشار :

24 مرداد، 1395