درخشش تله طب درنخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت

درخشش تله طب درنخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت

تیم تله طب با حضور موفق خود در نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت، موفق به کسب مقام اول و برگزیده در بخش نرم افزار گردید و لوح تقدیر این رویداد ملی را به خود اختصاص نمود.

درخشش تله طب درنخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت

به گزارش روابط عمومی شرکت سلامت هوشمند ایرانیان؛ نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت از 16 تا 18 دی ماه 95 در بخش های ادبیات، رسانه های دیجیتال، دیداری ، شنیداری و هنرهای تجسمی برگزار شد. این جشنواره ملی به صورت رقابتی و در دو سطح حرفه ای و مردمی برگزار گردید و برگزیدگان در این دو سطح به صورت جداگانه معرفی و تقدیر شده و در هر یک از بخش‌های مذکور به برگزیدگان جوایزی اهدا گردید.

در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت که شامگاه شنبه 18 دیماه 95 و با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و همچنین دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و سایر شخصیت های علمی، فرهنگی و هنری و با معرفی برگزیدگان این جشنواره در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد، تیم تله طب توانسب با جلب نظر داوران و مردم، مقام اول بخش نرم افزار را به خود اختصاص دهد و شایسته دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی گردد.

شایان ذکر است تقدیر نامه و جوایز جشنواره توسط هنرمند پیشکسوت و محبوب کشورمان آقای داریوش ارجمند به تیم تله طب اهدا گردید.

www.tele-teb.com/news/show/2


نویسنده :
شهاب الدین ابهری

تاریخ انتشار :

17 مرداد، 1396