اتاق های گفتگو

سؤالات خود را با کاربران در میان بگذارید.

تله طب : اپلیکیشن ما رو دانلود کن و همه ی سوالاتتو راحت بپرس! دانلود تله طب!

:

نکاتی در مورد بخش گفتمان و مشاوره اختصاصی

همراهان عزیز تِله طب زیبایی!

شب و روز به کامتان لطفا به نکته های زیر در مورد بخش های گفتمان و مشاوره اختصاصی توجه بفرمایید:

- اگر پرسش شما مهم و دارای فوریت پاسخ دهی است، لطفا از بخش مشاوره اختصاصی استفاده نمایید.

- در بخش گفتمان زیبایی شما می توانید پرسش خود را صرفا به صورت متن مطرح کنید در حالی که در بخش مشاوره اختصاصی می توانید علاوه بر متن از ارسال تصویر نیز در طرح پرسش خود استفاده کنید.

- در بخش مشاوره اختصاصی بر خلاف گفتمان زیبایی، شما می توانید پزشک مورد نظر خود را انتخاب نموده و به صورت محرمانه با وی صحبت کنید.

- به زودی اطلاعات موجود در بخش پروفایل کاربر به بخش مشاوره اختصاصی متصل خواهد شد. لذا توصیه ما به شما کاربران عزیز این است که این پروفایل را تکمیل کنید تا در موقع استفاده از مشاوره اختصاصی پزشک به اطلاعات کامل تری از شما در ضمن پاسخ گویی دسترسی داشته باشد. قطعا این امر به دقیق تر شدن پاسخ پزشکان ما کمک خواهد کرد. این اطلاعات همواره نزد تِله طب محفوظ خواهد ماند.

- با توجه به تعدد پرسش ها در بخش گفتمان زیبایی، این احتمال وجود دارد که کاربران عزیز، زمان زیادی را برای دریافت پاسخ خود به انتظار بنشینند در حالی که پزشکان ما در بخش مشاوره اختصاصی پاسخ پرسش های مطرح شده را حداکثر ظرف 24 ساعت خواهند داد.

- فرض بر این است که پرسش مطرح شده در گفتمان زیبایی از اولویت بالایی در پاسخ گویی برای کاربران عزیز برخوردار نیست. اما در عین حال این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی سوالات شما توسط پزشکان ما خوانده و پاسخ داده خواهد شد. لطفا شکیبا باشید!

- بر اساس قوانین محتوایی در فضای مجازی عمومی، ممکن است برخی از پرسش های شما عزیزان در بخش گفتمان قابل انتشار نباشد، این موضوع را حتما به شما اطلاع خواهیم داد، اما از شما خواهشمندیم مواردی را که دریافت پاسخ آن برای شما مهم است اما ممکن است که قابلیت انتشار به صورت عمومی را نداشته باشد در بخش مشاوره اختصاصی مطرح بفرمایید.

- در بخش گفتمان زیبایی بسیاری از پرسش ها به صورت کلی مطرح شده است که متقابلا پاسخ پزشکان ما نیز به صورت کلی خواهد بود و به احتمال زیاد هر پزشک یک بار به هر پرسش در بخش گفتمان مراجعه می کند. لذا لطفا برای دریافت پاسخ دقیق تر، شما نیز پرسش خود را به صورت دقیق همراه با جزییات مطرح نمایید. در عین حال در بخش مشاوره اختصاصی امکان گفتگو با پزشک فراهم بوده و راهنمایی برای کاربر در مورد نحوه صحیح طرح پرسش قرار داده شده است.

- لطفا اگر قصد مطرح کردن یک پرسش تازه دارید حتما در یک اتاق جدید آن را مطرح نمایید و به هیچ وجه در ادامه پرسش کابران دیگر آن را طرح نکنید، چون به احتمال بسیار زیاد توسط پزشکان دیده نخواهد شد.

پشتیبان 3 :

همچنین در بخش مشاوره اختصاصی شما می توانید به صورت خصوصی مشخصات کامل و دقیق تری از موضوع مورد سوال خود را با پزشک متخصص انتخاب شده، در میان بگذارید.

پشتیبان 3 :

شما همچنین می توانید برای کاهش زمان رفت و آمدهای متعدد برای پیگیری فرایندهای درمانی و هزینه های اضافی، از بخش مشاوره اختصاصی با پزشک خود برای امر فالوآپ استفاده نمایید.

اگر پزشک شما در فهرست پزشکان تله طب وجود نداشت، می توانید ما را به ایشان معرفی نمایید.

 پاسخ دادن